Vitaminų, mineralų svarba sergant vėžiu

VITAMINŲ, MINERALŲ SVARBA SERGANT VĖŽIU

Parengta pagal prof. Robert Thomas knygą “GYVENIMAS SUSIRGUS VĖŽIU”

 
 
➡️Turintiems antsvorį, nutukimą, reikia gerti poifenolius, nes jie mažina uždegimą. O uždegimą tikrai turime visi, pas ką riebalai kaupiasi ant pilvo.
➡️Dėl lėtinio streso gaminasi streso harmonas – kortizolis. Tai karts nuo karto pasidarykite jo tyrimą, kad matytumėte, kiek jo turite, nes aukštas kortizolio lygis gali įtakoti uždegimus, nutukimą, diabetą, infekcijas.
➡️Polifenoliai lėtina cukraus įsisavinimą per žarnyno sieneles ir mažina GI.
➡️Jei Jūsų organizmas netoleruoja maisto su gliutenu, laktozę, bet labai jo norite, gerkite papildus su probiotikais.
➡️Fizinė veikla didina vitamino D kiekį.
➡️CBD – blokuoja intrakranijinį uždegiminį atsaką, o tyrimai su gyvūnais atskleidė, kad jie stabdo amiloidų gamybą ir galimai apsaugo nuo Alzhaimerio bei demencijos.
➡️Vitaminai A, E, C, D bei mineralai geležis, varis, cinkas, selenas yra svarbiausi imuninės sistemos veiklai. Ir juos gerti tik tada, kai žinote, kad jų trūksta. Darykite karujo tyrimus.
➡️Vitamino D trūkumas gali neigiamai paveikti imuniteto funkciją ir didinti uždegimą, dėl to išauga vėžio rizika. Tai ne tik Jūs patys jį vartokite ir stebėkite, kad jo būtų norma, nes galima ir perdozuoti, bet ir savo šeimos nariams, sveikiems žmonėms, įkalkite į galvą, kad jie sektų vit D rodiklius.
➡️OMEGA 3 – padeda reguliuoti uždegiminius procesus ir atsakus, gamindamos uždegimą slopinančius riebalus. Omega 3 irgi galima išsitirti.
 
Uždegimai yra vienas iš veiksnių, kuris gali sukelti vėžį. Ir vitaminus, mineralus vartokite papildomai tik tada, jei Jums jų tikrai trūksta, o apie trūkumą galite sužinoti atlikę kraujo tyrimus, nes perdozuoti irgi NEGALIMA.