VEZYS NE SLOGA, VAIVA MICKUVIENE VezysNeSloga.lt internetinė platforma sukurta krūties vėžiu sirgusios vilnietės Vaivos Mickuvienės. Vaiva savo diagnozę – 3 stadijos, harmoninis krūties vėžys, sužinojo 2018 m. liepos mėnesį, per savo dukros 27 gimtadienį. Kaip Vaiva sako, gydymas truko metus ir buvo labai sunkus, skausmingas bei labai brangus. Tradicinis gydymas davė rezultatus, po metų gydymo pasiekta remisija, tačiau kaip Vaiva sako – “po tokio gydymo, reikia kito gydymo”, nes reikia atstatyti ne tik chemoterapijos metu pablogėjusius kraujo rodiklius, nusilpusį imunitetą, bet atsiradus gretutinėms ligoms, reikia papildomų vaistų, maisto papildų, norit bent kiek geriau jaustis. Todėl Vaiva 2019 m. liepos 1 dieną įkūrė onkologinių ligonių uždarą grupę VEŽYS – NE SLOGA, kurioje sergantys, pasveikę gali vieni su kitais dalintis savo patirtimi, nes dėl kiekvienos smulkmenos pas gydytojus neprivaikščiosi. Grupėje yra ne tik žmonės, kuriuos palietė klastingas vėžys ir jų artimieji, kurie ieško informacijos, kaip sergant šia liga gyventi kiek įmanoma kokybiškiau, bet ir gydytojai, psichologai, mokslininkai, kurie padeda susigaudyti informacijos platybėse. Nors grupė dar labai jauna, bet jau vienija beveik 1000 narių ir turi savo viziją bei misiją.

 

 

 

 

 

 

 

 

Uždara onkologinius ligonius vienijanti grupė turi ir viziją, ir misiją:

VIZIJA – būti demokratiška onkologinius ligonius bei jų artimuosius vienijanti uždara grupė, kurioje kiekviena nuomonė yra gerbiama.

MISIJA – padėti vieni kitiems greičiau pasveikti dalinantis net tik geromis emocijomis, patirtimi, patarimais, bet kartais ir finansiškai vieni kitus paremti.

VERTYBĖS: empatija, tolerancija, pagarba, gebėjimas išklausyti bei pasidalinti savo žiniomis.

Logotipe simbolizuojamas begalybės ženklas, kuris yra sukurtas  naudojant visame pasaulyje jau tapusiu vėžio simboliu – kaspinuku. Begalybė – simbolizuoja begalinį solidarumą tarp pačių onkologinių ligonių, o levandos spalva – tai visų vėžio rūšių spalva. Ir kalbant apie solidarumą – tai nėra tik tušti žodžiai. Daugumai sergančiųjų reikalinga ne tik psichologinė, bet ir finansinė parama, ir sunkią akimirką, grupės nariai vieni kitiems aukoja.

2019 10 17 Vaiva Mickuvienė suorganizavo taikų onkologinių ligonių mitingą prie Seimo, kurio tikslas buvo atkreipti valdžios ir visuomenės dėmesį į didėjantį onkologinių ligų susirgimo skaičių bei atkreiptų dėmesį, su kokiomis problemomis susiduriama sergant vėžiu.

VezysNeSloga.lt  – tai dar viena V.Mickuvienės iniciatyva, kurios atsiradimą padiktavo onkologinių ligonių poreikiai, nes tarp didelės pasiūlos ir komercijos, vėžiu sergantiems žmonėms bei jų artimiesiems sunku susirasti naudingus, natūralius, efektyvius produktus bei paslaugas, kurie padėtų greičiau pasveikti. Šioje svetainėje esantys produktai yra kruopščiai atrenkami Vaivos Mickuvienės ir talpinami tik tie, kurie ji pati juos naudoja pasitarusi su medikais arba įsigilinus į atliktus mokslinius, klinikinius tyrimus.

Tai nėra produktų reklama – tai tik V.Mickuvienės sudėta patirtis Jūsų patogumui.

VezysNeSloga.lt platforma –  turi palengvinti onkologinėmis ligomis sergantiesiems susirasti sveikesnius maisto produktus ar reikalingiausius, efektyviausius maisto papildus ar vitaminus. Ši internetinė platforma nėra el.parduotuvė, kurioje galėtumėte įsigyti Jums reikalingus produktus, bet prie kiekvieno produkto yra informacija, kur jo galima įsigyti: ar kažkokioje fizinėje ar el.parduotuvėse.

VezysNeSloga.lt specializuota internetinė platforma, kurioje galima susirasti būtiniausius maisto papildus, sveikesnius maisto bei gėrimų produktus ar sužinoti apie sveikos gyvensenos, fizinio aktyvumo rengiamus mokymus, seminarus onkologiniams ligoniams bei jų artimiesiems.

 VezysNeSloga.lt  svetainės pagrindinė misija –  ne tik sergantiems vėžiu, bet ir norintiems būti sveikais, suteikti informaciją apie sveikus maisto produktus bei maisto papildus, vitaminus, kurie mūsų organizmui yra labai svarbūs. Jei Jūs esate sveikų ir taip reikalingų produktų gamintojas, pardavėjas – susisiekite su mumis el.paštu labas@vezysnesloga.lt

VIZIJA – didžiausia Lietuvoje internetinė platforma, kurioje greitai ir nesunkiai galima susirasti reikiamus ir onkologiniams ligoniams naudingus maisto papildus, vitaminus, maistą, gėrimus ar paslaugas, skirtas vėžiu sergantiems žmonėms.

MISIJA – informuoti onkologinius ligonius apie šiai dienai efektyvių maisto papildų bei sveiko, ekologiško maisto, gėrimų pardavimo vietas.