VĖŽYS – NE SLOGA kontaktai, rekvizitai

REKVIZITAI:

Canabiotic B.V.

Adresas: Goeman Borgesiuslaan 77

3515 ET, Utrechtas, Nyderlandai

Nº Reg.: 81930151

IBAN: NL76BUNQ2056911051

SWIFT: BUNQNL2AXXX

Bank: Bunq

Kadangi pačiame puslapyje negalima įsigyti norimų produktų, nes tai yra rekomendacinio pobūdžio svetainė, kurioje skelbiama, onkologine liga sirgusios Vaivos Mickuvienės patirtis bei rekomendacijos, kur galima įsigyti vertingų maisto papildų, gauti profesionalią gydytojų konsultaciją, atlikti specialius tyrimus ir t.t.

Jums prie patikusio produkto reikia spausti PARDAVIMO VIETA ir Jūs būsite nukreipti į atitinkamo pardavėjo puslapį, kur ir galėsite įsigyti Jums patinkančius produktus. Jei turite klausimų, rašykite: 
labas@vezysnesloga.lt

BENDRAUKIME: Jei Jūs esate sveikų, onkologiniams ligoniams reikalingų produktų gamintojas ar pardavėjas –   UŽPILDYKITE UŽKLAUSOS FORMĄ arba susisiekite su mumis el.paštu labas@vezysnesloga.lt 

Jei manote, kad turite produktų (maisto, gėrimų, maisto papildų, vitaminų, vaistų, kosmetikos) ar paslaugų (masažai, mankštos, sveikatinimo programos, grožio procedūros), kurie leistų onkologiniams ligoniams gyventi kokybiškesnį gyvenimą, užpildykite šią užklausos formą ir mes su Jumis susisieksime.

ĮMONĖS PAVADINIMAS

ĮMONĖS KODAS

KONTAKTINIS ASMUO

JŪSŲ EL.PAŠTO ADRESAS

JŪSŲ TELEFONO NUMERIS

PRODUKTO PAVADINIMAS

SIŪLOMAS PRODUKTAS YRA
PRODUKTO PARDAVIMO VIETA INTERNETE (linkas į Jūsų parduodamo produktą internete)

PRODUKTO PARDAVIMO VIETA FIZINĖJE PARDUOTUVĖJE (pildyti tik tokiu atveju, jei Jūsų produktas yra parduodamas tik fizinėje parduotuvėje ar vietoje. Nurodyti tikslius pardavimo taškų pavadinimus, adresus, darbo laikus, tel.numerį).

PRODUKTO APRAŠYMAS

PRODUKTO PAGRINDINĖS NAUDOS (parašykite 1 -2 sakiniais apie produkto išskirtinumą, naudą, kokiam tikslui jis gali būti naudojamas).

PRODUKTO PARDAVIMO KAINA

PASTABOS

ĮKELTI PRODUKTO NUOTRAUKĄ (jpg formate 600x600 px)