Jūrinio kolageno nauda, privalumai

Jūrinio kolageno nauda, privalumai

Ar žinojote, kad senstant mūsų kūno gebėjimas gaminti naują kolageną mažėja ir esamas kolagenas pradeda irti? Kolageno netekimas veikia odą, sąnarius ir kaulus. Sumažėjęs kolagenas taip pat gali sukelti virškinimo problemų, nusilpti imuninę sistemą ir padidinti lėtinių ligų riziką. Geros naujienos! Mokslas parodė, kad kolageno papildai gali apsaugoti nuo šio poveikio ir jį pakeisti. Jūrų kolagenas, kuris yra 1 tipo kolagenas, yra pagamintas iš kolageno peptidų, gautų iš žuvų, ir efektyviausiai absorbuoja visus kolageno tipus. Jūrų kolagenas yra ekologiškas ir tvarus, nes jame naudojamos žuvų dalys, kurios paprastai yra išmetamos.

„Clear Medicine“ dešimt geriausių jūrinio kolageno privalumų:
1. Sukuria kaulų stiprumą – tyrimai parodė, kad jūriniai kolageno peptidai padeda absorbuoti kalcį ir kitus mineralus, kurie yra būtini kaulų stiprumui. 

2. Pagerina odą, plaukus ir nagus. Padidėjęs 1 tipo kolageno kiekis gali padėti jūsų odai atrodyti stangresnei, padidinti glotnumą ir padėti jūsų odos ląstelėms normaliai atsinaujinti ir taisytis. Klinikiniai tyrimai parodė, kad pacientams, kurie papildo jūrinį kolageną, sumažėja raukšlių, pagerėja odos drėkinimas ir stangrumas.

3. Stabilizuoja cukraus kiekį kraujyje – 2016 m. Albertos diabeto instituto atliktas tyrimas parodė, kad 2 tipo cukriniu diabetu sergančių žmonių kraujyje cirkuliuojančio glicino kiekis nuolat mažas. Taigi papildymas jūriniu kolagenu, kuriame yra didelis glicino kiekis, gali padėti subalansuoti cukraus kiekį kraujyje, o tai ypač svarbu diabetikams.

4. Padidina medžiagų apykaitą – kolageno padidėjimas gali padėti pagerinti medžiagų apykaitą, pridedant liesą raumenų masę prie jūsų rėmo ir padedant konvertuoti pagrindines maistines medžiagas.

5. Gerina žaizdų gijimą ir mažina randus – papildžius jūriniu kolagenu, žaizdos gali greičiau ir išsamiau gyti. Kolagenas, kaip pagrindinis odos dermos matricos komponentas, yra būtinas odos regeneracijai po odos pažeidimų ar deformacijų, pvz., Randų, bėrimų ir nudegimų.

6. Sumažina uždegimą ir padeda esant sąnarių skausmams – kolagenas, panašus į gelio struktūrą, kuris uždengia ir laiko mūsų kaulus, leidžia mums sklandyti ir judėti be skausmo. Tyrimai rodo, kad tai padeda jūsų sąnariams lengviau judėti, sumažina skausmą, dažnai susijusį su senėjimu, ir netgi sumažina sąnarių blogėjimo riziką.

7. Smegenų veikla – glicinas sudaro maždaug 20% ​​kolageno amino rūgščių. Kai kurie glicino pranašumai svyruoja nuo miego pagerinimo iki slopinamųjų funkcijų, kurios imasi veiksmų prieš per didelį smegenų sužadinimą. Tai leidžia jūsų protui nusiraminti ir susikaupti.

8. Skydliaukės skatinimas – kolagenas gali padėti padidinti skydliaukės hormonų kiekį paprasčiausiai subalansuodamas kitus kūno baltymus. kolagenas padeda padidinti jūsų kepenų gebėjimą paversti skydliaukės hormoną aktyviuoju T3 skydliaukės hormonu mažindamas kortizolio kiekį kraujyje.

9. Antibakterinis poveikis. Naujausi tyrimai atskleidė, kad jūriniame kolagene esantys peptido fragmentai turi antibakterinių savybių. Konkrečiai nustatyta, kad kolagencinas, peptidas, gaunamas iš kolageno, slopina infekcijos ir ligas sukeliančių bakterijų augimą.

10. Aukščiausias baltymų šaltinis svoriui reguliuoti – tai grynas baltymų šaltinis, kuriame nėra jokių angliavandenių, cukraus ar riebalų. Kasdieninis jūrinio kolageno vartojimas gali padėti sumažinti apetitą, nes ilgiau jausitės sotūs ir taip padėsite skatinti svorio kritimą.