Grupės VĖŽYS – NE SLOGA Kalėdinis vakarėlis

Grupės VĖŽYS – NE SLOGA Kalėdinis vakarėlis

Net patys medikai sako, kad onkologiniai pacientai – patys geriausi bei optimistiškiausi ligoniai. Kodėl? Todėl, kad jie tikrai jau žino gyvenimo vertę ir džiaugiasi kiekviena diena, myli žmones ir gyvenimą. 

“Geriausiai mus suprasti gali tik tie, kurie praėjo šį sunkų vėžio kelią ir tapo bendražygiais”, – sako Vaiva MICKUVIENĖ, kuri organizuoja grupės susitikimus, o 2019 12 18 suorganizavo grupės Kalėdinį vakarėlį su pačiu Kalėdų Seneliu. 

Vaivos MICKUVIENĖS suburta bendruomenė VĖŽYS -NE SLOGA ne tik tarpusavyje dalinasi patarimais apie maistą, maisto papildus, gydymo alternatyvas, vieni kitus palaiko morališkai ir dažnu atveju atlieka psichologo pareigas, bet ir remia finansiškai.

Nuo grupės egzistavimo laikotarpio (grupė įkurta 2019 07 01 d.),  mes patys jau 3 žmonėms suaukojome pinigų gydymui, taip pat Panevėžio miesto savivaldybės ir įmonės BENTLEY darbuotojų suaukoti 775 € per PYRAGŲ DIENĄ buvo padalinti tiems, kam tuo metu labiausiai reikėjo finansinės pagalbos. Ir dar išdalinta daugiau nei 200 įvairiausių dovanų, kurias mums dovanoja įmonės bei geri žmonės.