1-asis grupės VĖŽYS – NE SLOGA gimtadienis

1-asis grupės VĖŽYS – NE SLOGA gimtadienis

2020 07 04, Vaiva Mickuvienė įkurta grupė VĖŽYS – NE SLOGA šventė savo 1- ąjį GIMTADIENĮ 🎂🍾 Alytuje, pas savo draugus 💜 VšĮ “Tėviškės namai” , kurių šeimininkai Jonas Balaika ir Eimantas Stoškus svečius vaišino savo gamybos kanapių sėklų gira, sveikuoliškais šaltibarščiais (su žaliais, džiovinais burokėliais). O pačių geriausių emocijų renginio pabaigai padovanojo dainininkas Stanislavas Stavickis STANO, specialiai atvykęs į šventę ir padovanojęs gražiausias savo dainas, pačias geriausias emocijas bei nuoširdžius 😍 pokalbius kovoje su vėžiu. AČIŪ visiems, kas dalyvavo, kas organizavo ir kas mintimis buvo su mumis 💜

Vaiva Mickuvienė ir Uždara grupė VĖŽYS – NE SLOGA DĖKOJA 💜Tėviškės Namai  vadovui Jonas Balaika už vertingas dovanas DIEVO MOTINOS VISŲ KARALIENĖS (gr.Pantanassa) ikonas.
DIEVO MOTINOS VISŲ KARALIENĖS kona visame pasaulyje žinoma kaip globojanti sergančiuosius onkologinėmis ligomis. Ikona rašyta pagal XVII a. stebuklingosios ikonos, esančios šventojo Atono kalno Vatopedsko vienuolyno šventovėje Graikijoje, kopiją.
SVEIKA,
SKAUSMĄ MALŠINANTIS VAISTE!🙏
SVEIKA,
LIGOS KARŠTĮ VĖSINANTI!🙏
SVEIKA,
VĖŽIO OPAS UGNIMI PRIDEGINANTI!🙏
SVEIKA,
APLEISTUOSIUS IŠ LIGOS PATALO PAKELIANTI!🙏
Ikona VšĮ “Tėviškės namai” užsakymu rašyta Vilniaus pranciškonų vienuolyno kultūros ir dvasingumo centro ikonografės Eglės Jurevičės.